Balkón/Terasa - Okná - MP DUAL

O nás
Dodávka, montáž, servis plastových okien a dverí
+421 918 823 308
login
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Balkónové a terasové dvere

Balkónové a terasové dvere (francúzske dvere), sú určené k spojeniu obytnej miestnosti s vonkajším priestorom. Vyrábajú sa zo zhodných materiálov a profilov, ako bežné okná, takže je ich možné dokonca kombinovať.

Na rozdiel od francúzskych okien, ktorými tiež prejdete z miestnosti na balkón či terasu, slúžia tieto dvere predovšetkým na pohodlný vstup a výstup z miestnosti. Preto sú okrem iného, vybavené klasickou dverové kľučkou. Osadzujú sa so zvýšeným, alebo (dnes bežnejším) nízkym prahom.

Vedľa krídlových vyrábame tiež posuvno-sklopné balkónové dvere a zdvižno-posuvné HST portály.

K balkónovým dverám si u nás vyberiete aj okná z rovnakých profilov.
NAŠE BALKÓNOVÉ A TERASOVÉ DVERE
JEDNO/DVOJKRÍDLOVÉJednokrídlové a dvojkrídlové dvere sú klasickým riešením vstupu na balkón, či terasu. Konštrukčne sa veľmi často integrujú so susednými oknami.
POSUVNO-SKLOPNÉ (PSK)Posuvno-sklopné dvere (PSK), výrazne presvetľujú interiéry a pritom šetria miesto, pretože sa neotvárajú, ale zasúvajú.
ZDVÍŽNO-POSUVNÉ (HST)Zdvižno-posuvné dvere, čiže HST portály napĺňajú sny o modernom dome, plnom svetla a slnka. Vynikajú extrémne pevnou konštrukciou.
VLASTNOSTI BALKONOVÝCH A TERASOVÝCH DVERÍ

Typické balkónové dvere sú jedno, alebo dvojkrídlové a vyrábajú sa z plastu. Veľmi často sa kombinujú s oknom rovnakého profilu a dekóru.

Pri všetkých materiáloch a profiloch môžete voliť z mnohých farieb a dekórov. Veľmi častou voľbou zákazníkov sú plastové dvere s imitáciou zlatého dubu.

K zabezpečeniu dostatočnej odolnosti proti vlámaniu, sú naše balkónové dvere vybavené kvalitným kovaním popredných európskych výrobcov. Vybrať si môžete z bohatej ponuky kľučiek, madiel a tieniacej techniky.

Významnou konkurenčnou výhodou našich výrobkov, je vynikajúci pomer medzi vysokou úžitkovou hodnotou a prijateľnou cenou.
Web: www.mpdual.sk
Mobil: +421 (0) 907 320 591
E-mail: mpdual@mpdual.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:  7.00 - 15.30 hod
Sobota - Nedeľa: zatvorené
MP DUAL, s.r.o.
Herlianska 1105/96, 093 03 Vranov nad Topľou
(oproti benzínke Slovnaft)
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky