Dvere vchodové - Okná - MP DUAL

O nás
Dodávka, montáž, servis plastových okien a dverí
+421 918 823 308
login
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vchodové dvere do rodinných domov

Vstupné domové dvere sú bránou do Vášho súkromia, a plnia teda nielen estetickú, ale aj bezpečnostnú funkciu. Vchodové dvere, pre rodinné domy vyrábame z plastu, hliníka, dreva a drevohliníka.

Môžete si vybrať jednokrídlové, aj dvojkrídlové vchodové dvere, v štandardných a neštandardných rozmeroch.

Materiál, design a farebnosť, zladíme s použitými oknami, či balkónovými dverami.

K dispozícii je široká škála farebných odtieňov a dekórov. Dodávame rôzne typy prahov, vrátane prahov pre pohodlný bezbariérový vstup. Vyberať môžete z mnohých dverových výplní, kľučiek a ďalších doplnkov. Vonkajšie domové dvere osadzujeme vysoko kvalitným   a spoľahlivým kovaním popredných európskych výrobcov.
NAŠA PONUKA VCHODOVÝCH DVERÍ PRE RODINNÉ DOMY
PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEREPlastové vstupné dvere vynikajú minimálnymi nárokmi na údržbu a veľmi výhodnou cenou. Vyberať môžete z bohatej škály farieb a dekórov, napr. s imitáciou hliníka, alebo dreva. Vyššie nároky spĺňajú kvalitné nemecké profily SALAMANDER, alebo vybrané
profily z rady RI Line.
HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEREVýhodou hliníkových vstupných dverí je značná tvarová stabilita, pevnosť a z nich plynúca odolnosť voči opotrebovaniu a poškodeniu. Hliník je veľmi odolný, aj voči počasiu a pritom nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu.
DREVENÉ EURO VCHODOVÉ DVEREDrevené vstupné dvere, ponúkajú jedinečný prírodný dizajn a vynikajúcu tepelnú izoláciu. Oba parametre možno výrazne ovplyvniť voľbou konkrétneho dreva. Vzhľad je možné dokonalo zladiť so štýlom stavby, vďaka tvarovej variabilite profilov a širokej ponuke prírodných lazúr i lakov.
DREVOHLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE
Opláštením vonkajšej strany drevených vchodových dverí, dosiahneme vyššej odolnosti voči poveternostným vplyvom, nižšie nároky na údržbu a výrazné predĺženie životnosti. Zlepšia sa aj tepelno-izolačné vlastnosti dreva.
Web: www.mpdual.sk
Mobil: +421 (0) 907 320 591
E-mail: mpdual@mpdual.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:  7.00 - 15.30 hod
Sobota - Nedeľa: zatvorené
MP DUAL, s.r.o.
Herlianska 1105/96, 093 03 Vranov nad Topľou
(oproti benzínke Slovnaft)
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky