Profilový systém SALAMANDER® a RI LINE - Okná - MP DUAL

O nás
Dodávka, montáž, servis plastových okien a dverí
+421 918 823 308
login
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Profilový systém SALAMANDER® a RI LINE

SALAMANDER® STREAMLINE STANDARD 5
Štandardný | Výrazný dizajn a vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti päťkomorových profilov radu STREAMLINE STANDARD predstavujú ideálnu voľbu pre všetkých, čo uprednostňujú klasický vzhľad v kombinácii s technickou dokonalosťou. Styk krídla a rámu profilu STREAMLINE STANDARD vytvára nezameniteľný dojem, ktorý je už roky jeho poznávacím znamením. Prelis na profile vonkajšej strany krídla (v styku s rámom) prispieva k lepšiemu odtoku dažďovej vody. Stavebná hĺbka krídla ho predurčuje predovšetkým na použitie do staršej zástavby.
RI TREND Line 6 – 3D (3 tesnenia)
Ekonomický | Nový šesťkomorový systém so stavebnou hĺbkou 70 mm ponúka dlhodobo výborné tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti . Systém RI TREND Line 3D so stredovým tesnením , ktoré podstatne znižuje vplyv vonkajších klimatických podmienok a vlhkosti , čím zaisťuje oveľa vyššiu kvalitu celkovej tepelnej a zvukovej izolácie otvorovej výplne , ponúkame vo tvarových variantách STANDARD s rovným krídlom a ELEGANT s predsadeným krídlom , ktoré zároveň zastáva funkciu " okapničky " .
RI TREND LINE 6 – 2D (2 tesnenia)
Štandardný Nový šesťkomorový systém so stavebnou hĺbkou 70 mm ponúka dlhodobo výborné tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti . Systém RI TREND Line 2D s dorazovým tesnením ponúkame vo tvarových variantách STANDARD s rovným krídlom a ELEGANT s predsadeným krídlom , ktoré zároveň zastáva funkciu " okapničky " .
RI OPTIM LINE 6 – 3D (3 tesnenia)
Ekonomický | Nový šesťkomorový systém so stavebnou hĺbkou 81 mm ponúka dlhodobo výborné tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti . Systém RI OPTIM Line 3D so stredovým tesnením , ktoré podstatne znižuje vplyv vonkajších klimatických podmienok a vlhkosti , čím zaisťuje oveľa vyššiu kvalitu celkovej tepelnej a zvukovej izolácie otvorovej výplne , ponúkame vo tvarové variante ELEGANT s predsadeným krídlom , ktoré zároveň zastáva funkciu " okapničky "
SALAMANDER® STREAMLINE ELEGANT 5
Nízkoenergetický | Elegantné spojenie zaobleného tvaru krídla a výbornej funkčnosti. Medzi jednu z predností týchto päťkomorových profilov patrí ich robustnosť, pričom krídlo, ktoré je predsadené pred rámom, tvorí súčasne aj funkciu "okapničky". V kombinácii s 85 mm vysokým rámom ideálnym pre revitalizácie.
SALAMANDER® STREAMLINE STANDART 7
Nízkoenergetický | Sedemkomorový profil s klasickou geometriou hrán s miernym zaoblením kvôli ľahšej údržbe. Členenie komôr s dvojnásobným množstvom priečnych výstuh vyhovuje požiadavkám na dosiahnutie maximálnej mechanickej stability. Veľkosť hlavnej komory rámu umožňuje jeho osadenie zvlášť odolnej a masívnej výstuhy.
SALAMANDER® STREAMLINE ELEGANT 7
Pasívny | Zaoblený tvar krídla predsadeného pred rám (tvorí funkciu "okapničky"), elegantný tvar a k tomu sedem komôr – to je novinka značky SALAMANDER® - STREAMLINE ELEGANT 7. Pre svoju robustnosť je jedným z profilov vyznačujúcich sa výbornou mechanickou stabilitou a skvelými tepelno-izolačnými vlastnosťami.
RI THERMO LINE 8 – 90mm (3 tesnenia)
Pasívny | Nový Osemkomorový systém so stavebnou hĺbkou 90 mm ​​ponúka dlhodobo výborné tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti . Systém RI THERMO Line so stredovým tesnením , ktoré podstatne znižuje vplyv vonkajších klimatických podmienok a vlhkosti , čím zaisťuje oveľa vyššiu kvalitu celkovej tepelnej a zvukovej izolácie otvorovej výplne , ponúkame vo tvarové variante ELEGANT s predsadeným krídlom , ktoré zároveň zastáva funkciu " okapničky " . Skvelý dizajn v kombinácii s perfektnými vlastnosťami , radí tento profil medzi absolútnu špičku na svetovom trhu .
SALAMANDER® BLUE EVOLUTION
Pasívny | Novší profil nemeckého výrobcu SALAMANDER®. Elegantný a pritom klasický dizajn profilu, stredové tesnenie a v neposlednom rade výborné tepelno-izolačné vlastnosti (koeficient prestupu tepla rámu až Uf = 0,9 W/m2K,, v prípade vhodného zasklenia potom koeficient prestupu celého okna až Uw = 0,8 W/m2K.
| | | | | Referencie | | Hlavná mapa stránky
Web: www.mpdual.sk
Mobil: +421 (0) 907 320 591
E-mail: mpdual@mpdual.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:  7.00 - 15.30 hod
Sobota - Nedeľa: zatvorené
MP DUAL, s.r.o.
Herlianska 1105/96, 093 03 Vranov nad Topľou
(oproti benzínke Slovnaft)
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky