Vstupné dvere - Okná - MP DUAL

O nás
Dodávka, montáž, servis plastových okien a dverí
+421 918 823 308
login
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vonkajšie vchodové dvere do bytových domov a panelákov

Vyrábame kvalitné a bezpečné vchodové dvere do bytových, najmä panelových domov. Jedná sa o vstupné dvere do spoločných priestorov bytoviek a panelákov, nie o dvere do bytov.

Vchodové dvere môžu byť z plastu, hliníka, dreva a drevohliníka. Z dôvodu extrémnej záťaže a rizík neúmyselného, aj úmyselného poškodenia, odporúčame predovšetkým hliníkové vstupné dvere. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou, odolnosťou proti deformácii, aj vplyvu počasia. Nároky na údržbu sú prakticky nulové.

Moderné hliníkové profily, s prerušeným tepelným mostom, dosahujú veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Šetria preto náklady na vykurovanie spoločných priestorov. K dispozícii je veľa farieb a dekórov, vrátane imitácii prírodných povrchov. Vchodové dvere tak môžete dokonale zladiť s fasádou vášho bytového domu.

Obvyklou výplňou hliníkových vstupných portálov je sklo. Môžete voliť bežné, alebo bezpečnostné sklo, ktoré lepšie odoláva škrabancom a pokusom o rozbitie. Možno voliť aj pevnú, nepriehľadnú výplň.

Vyhovieme akejkoľvek predstave projektanta o konfigurácii krídel, o madlách a kľučkách. Dvere vybavíme potrebnými typmi zámkov, aických zatváračov, zvončekových tabiel a poštových schránok.


Web: www.mpdual.sk
Mobil: +421 (0) 907 320 591
E-mail: mpdual@mpdual.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:  7.00 - 15.30 hod
Sobota - Nedeľa: zatvorené
MP DUAL, s.r.o.
Herlianska 1105/96, 093 03 Vranov nad Topľou
(oproti benzínke Slovnaft)
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky