Siete proti hmyzu - Okná - MP DUAL

O nás
Dodávka, montáž, servis plastových okien a dverí
+421 918 823 308
login
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Siete proti hmyzu
Ochrana pred dotieravým hmyzom je nevyhnutnou podmienkou domácej pohody, najmä vo vrcholiacom lete. Medzi všetkými ochrannými prostriedkami je sieť najúčinnejším a 100% ekologickým riešením.

Rám siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov. Vysoká tuhosť materiálu zaručuje trvalé vypnutie sieťoviny a výbornú odolnosť voči klimatickým vplyvom.

Tiež sieťovina zo zmesi polyestéru a skleného vlákna je veľmi odolná a nedeformuje sa ani pri vysokých teplotách na priamom slnku.

Siete proti hmyzu pasujú do všetkých okenných profilov a možno ich vyrobiť aj pre atypické okná. Rám je v okne, alebo dverách uchytený pomocou kovových držiakov, háčikov, závesných pántov, alebo pružinových kolíkov. Vloženie aj vybratie siete, je veľmi jednoduché a vylučuje poškodenie okenného, ​​resp. dverového rámu. Dodáme vám tiež pevné siete proti hmyzu, ktoré možno kombinovať s vonkajšou roletou.

Základné farebné prevedenie rámu siete je biele, hnedé, alebo v imitácii dreva. Na želanie dodáme rámy v akejkoľvek farbe. Sieť je tmavá a dokonale priehľadná.

Chráňte svoj dom pred dotieravým hmyzom.
NAŠA PONUKA SIETI PROTI HMYZU
OKENNÉ SIETE
DVEROVÉ SIETE

V prípade záujmu označte siete proti hmyzu v dopyte. V kalkulácii bude zahrnutá orientačná cena sietí, pre Vami zadané rozmery okien,či dverí v danom počte.
Web: www.mpdual.sk
Mobil: +421 (0) 907 320 591
E-mail: mpdual@mpdual.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:  7.00 - 15.30 hod
Sobota - Nedeľa: zatvorené
MP DUAL, s.r.o.
Herlianska 1105/96, 093 03 Vranov nad Topľou
(oproti benzínke Slovnaft)
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky